Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012"

 

OGŁOSZENIE

 

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012"

Burmistrz Dębna w oparciu o  Uchwałę Nr LXII/457/2010 Rady Miejskiej w Dębnie z dnia            30 września 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

ogłasza  konsultacje

projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji  zadań pożytku publicznego na  rok 2012.

Opinie (propozycje, wnioski) dotyczące projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji  zadań pożytku publicznego na  rok 2012 można złożyć  w formie pisemnej  (formularz do konsultacji):
-  do Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dębnie, pokój 217, tel. 95 760 3156
- przesłać pocztą elektroniczną: okis@debno.pl 
- przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Dębnie,  ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno, z dopiskiem: Konsultacje"Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012".

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu został zamieszczony na stronie internetowej: www.bip.debno.com.pl  w zakładce: otwarte konkursy ofert.
Projekt uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu znajduje się także do wglądu w       Wydziale Oświaty, Kultury i Sportu,

Urząd Miejski w Dębnie, ul. Droga Zielona 1, 74-400 Dębno.

Termin nadsyłania propozycji  i opinii na formularzu do konsultacji:  do dnia  26.09. 2011 r.

Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział  Oświaty, Kultury i Sportu,

Urząd Miejski w Dębnie, ul. Droga Zielona 1, 74-400 Dębno.

 

 

                                                                                                                 Burmistrz Dębna  

                                                                                                                    Piotr Downar                                                                                      

 Załączniki:
- Uchwała Nr LXII/457/2010 Rady Miejskiej w Dębnie z dnia 30 września 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

- Projekt uchwały w sprawie rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego - na rok 2012

- formularz do konsultacji

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szymczyk 12-09-2011 10:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Stąsiek 09-09-2011
Ostatnia aktualizacja: - 12-09-2011 10:57