Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 INFORMACJA W SPRAWIE BRAKU UWAG I ZASTRZEŻEŃ DO OFERTY
2 Ogłoszenie Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w roku 2024. nr ogłoszenia PiR.524.5.2024.RJI z dnia 16.07.2024r.
3 Mazurowski Jacek - Przewodniczący Rady Miejskiej
4 Czepułkowski Wojciech - Burmistrz Dębna
5 zawiadomienie stron o wszczęciu postepowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie Stacji Uzdatniania Wody wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Barnówko, gm. Dębno, powiat myśliborski, woj. Zachodniopomorskie (dz. nr 190/4 i 190/13)
6 Ogłoszenie Burmistrza Dębna z dnia 9 lipca 2024 roku o pierwszych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych w obrębie 0005 m. Dębno
7 PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Dębnie sporządzony dnia 14 lipca 2024 r. przez Gminną Komisję Wyborczą w Dębnie.
8 Koło Gospodyń Wiejskich w Smolnicy - zadanie pn. "Kultywowanie i popularyzacja tradycji ludowych związanych z przygotowaniem wieńca dożynkowego"
9 Koło Gospodyń Wiejskich w Warnicy - zadanie pn. "Kultywowanie i popularyzacja tradycji ludowych związanych z przygotowaniem wieńca dożynkowego"
10 zawiadomienie stron o udostepnieniu akt w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zbiornika na gaz płynny na działce ewid. nr 107/1 obręb 0003 Dębno 3 gmina Dębno