Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 UCHWAŁA NR XIII/117/2019 RADY MIEJSKIEJ DĘBNA w sprawie: "Programu Współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2020"
2 Formularz zgłoszenia kandydatów organizacji pozarządowych lub podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na zadania realizowane w 2020 roku.
3 REGULAMIN w sprawie zgłaszania kandydatów do pracy w komisjach konkursowych w otwartych konkursach ofert na zadania publiczne.
4 Ogłoszenie w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów do prac w komisji konkursowej oceniającej oferty w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Gminy Dębno przez organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na 2020 rok.
5 Wspólne posiedzenie Komisji Oświaty i Spraw Publicznych oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów w dniu 26.11.2019 r.
6 Komisja Rewizyjna w dniu 26.11.2019r.
7 XV sesja Rady Miejskiej Dębna w dniu 28.11.2019 r.
8 Ogłoszenie Burmistrza Dębna w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do użyczenia
9 Zapytanie na dostawę podręczników objętych projektem pn. "Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski, jako jezyk obcy."
10 Projekt budżetu na 2020 rok