herb BIP - Urząd Miejski w Dębnie

www.debno.pl

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych:

OKW nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Marsz.J. Piłsudskiego 10,
74-400 Dębno

1.Danuta Wiarus

2.Ryszard Paweł Patkowski

3.Anna Agnieszka Matuszewska

4. Grażyna Bożena Ogonowska

5. Bartosz Andrzej Ramus

6. Anna Wójciak

7.Krystyna Teodora Kaniewska

1.Prawo i Sprawiedliwość

2.Platforma Obywatelska

3.Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Ruch Narodowy

6. Nowa Prawica-Janusza Korwina Mikke

 

 

OKW nr 2

Gimnazjum Publiczne
Ul. Jana Pawła II 1
74-400 Dębno

1.Marcin Maciej Zgrzywa

2.Ewa Iwona Świderska

3. Ewa Joanna Sabeł

4. Wiktor Kwarciński

5. Aleksandra Zagórska

6.Alicja Maria Barańców

7.Anna Paczewska

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Ruch Narodowy

6. Nowa Prawica-Janusza Korwina Mikke

 

 

OKW nr 3

Dębnowski Ośrodek Kultury
Ul. Daszyńskiego 20
74-400 Dębno

1.Jadwiga Handkowska

2. Dalia Drzewińska

3.Małgorzata Izabela Kacpura-Gąsior

4. Irena Świegocka

5. Jarosław Kalemba

6.Małgorzata Magdalena Wawrzycka-Dawidowicz

7.Kamila Basowska

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Ruch Narodowy

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Słowackiego
Ul. Zachodnia 4
74-400 Dębno

1.Katarzyna Kubiak-Głodna

2.Marcin Jacek Krzysiak

3.Zbigniew Ryszard Rymar

4. Teresa Dobrowolska

5. Mateusz Roman Pulikowski

6. Beata Huszcza

 

7. Edward Józef Grabowski

8. Elżbieta Maskalewicz

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Ruch Narodowy

6. Nowa Prawica-Janusza Korwina Mikke

7. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

 

 

OKW nr 5

Szkoła Podstawowa nr 3
Ul. Słowackiego 21
74-400 Dębno

1.Paweł Krzysztof Patkowski

2. Jacek Bogdan Janicki

3.Ewelina Sypniewicz-Potyraj

4. Halina Apolonia Stańczak

5. Piotr Paweł Skworcow

6. Wiktoria Anna Klera

7. Anna Dutkiewicz

 

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Ruch Narodowy

6. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

 

 

 

OKW nr 6

Filia Szkoły Podstawowej nr 3
Ul. Jana Pawła II 63
74-400 Dębno

1.Adam Tadeusz Szyszka

2. Danuta Barbara Szatkowska

3.Maria Pastuszak

4. Jan Baranowicz

5. Roman Barańców

 

6. Kwiatkowska Katarzyna Anna

7.Ireneusz Stępnik

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. Nowa Prawica-Janusza Korwina Mikke

6.uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 7

Świetlica wiejska
Różańsko 22
74-311 Różańsko

1.Wojciech Stanisław Ostry

2.Sylwia Halina Urbaniak

3.Edyta Zołotar

4. Edward Józef Doborowicz

5.Marta Popławska

6. Aleksandra Słomian

7..Beata Biaduń-Broda

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5.uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 8

Szkoła Podstawowa
Ul. Jana Pawła II 85
74-404 Cychry

1.Edward Fryziak

2.Tomasz Piotr Pawłowski

3.Arleta Kikosicka

4. Jacek Mazurowski

5. Leszke Jacek

6. Poprawa Urszula

7.Renata Jarmuszka-Izak

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 9

Szkoła Podstawowa
Sarbinowo 80
74-404 Cychry

1.Marek Kornaś

2.Zenon Józef Saja

3. Tomasz Głodny

4. Adam Stefan Bójko

5. Ewa Dawidowicz

6. Jerzy Dzieszkowski

7.Joanna Marczuk

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 10

Szkoła Podstawowa
Smolnica 20
74-400 Dębno

1.Marek Edmund Potyraj

2. Jacek Marcin Sekuła

3. Marcin Basowski

4. Rafał Dubik

5. Robert Kujawa

6.Adam Józef Ekiert

7.Urszula Wawruszczak

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5.uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 11

Zespół Placówek Oświatowych
Barnówko 38
74-311 Różańsko

1.Halina Michalska

2.Magdalena Karolina Kubiak-Jacura

3. Elżbieta Grażyna Mielcarek

4. Janusz Fabiańczyk

5. Tomasz Marian Leszke

6. Małgorzata Gawrońska

7. Beata Rzechółka

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5. uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

OKW nr 12

Świetlica wiejska
Oborzany 42
74-400 Dębno

1.Paulina Nadzikiewicz

2.Agnieszka Metelka

3. Adam Stanisław Zieliński

4. Janina Matuszkiewicz

5. Tadeusz Adamiak

6. Radosław Popławski

7.Jan Soluch

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5.uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

 

OKW nr 13

Szkoła Podstawowa Dargomyśl 102
74-404 Cychry

1.Bartosz Piotr Patkowski

2.Wioletta Borysewicz

3.Sławomir Józef Lenartowicz

4. Jakub Niedzielin

5. Katarzyna Mielczak

6. Teresa Górniak

7.Dorota Mielczak

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

5.uzupełnienie składu

6. uzupełnienie składu

 

 

 

OKW nr 14

Szpital w Dębnie sp. z o.o.
ul. Kościuszki 58
74-400 Dębno

1.Marta Ratajczak

2.Stanisław Kaźmierczyk

3.Agnieszka Stankiewicz

4. Danuta Elżbieta Marszałek

5. Izabela Sauter

1. Prawo i Sprawiedliwość

2. Platforma Obywatelska

3. Polskie Stronnictwo Ludowe

4.Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szymczyk 05-05-2014 07:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 02-05-2014
Ostatnia aktualizacja: Anna Szymczyk 13-05-2014 12:06