herb BIP - Urząd Miejski w Dębnie

www.debno.pl

Zarządzenie nr 102/40/2011 Burmistrza Dębna z dnia 19 września 2011 r. w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011r.

 


Zarządzenie nr 102/40/2011

Burmistrza Dębna

z dnia 19 września 2011 r.

w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011r.

 

Na podstawie art. 182 § 1  pkt 1ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (tj. Dziennik Ustaw  Nr 11, poz. 112) zarządzam co następuje:

 

 

§ 1. Powołuję obwodowe komisje wyborcze do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. w składzie wskazanym w załączniku do niniejszego zarządzenia.

 

§ 2. Wykonanie zarządzenia powierzam Sekretarzowi Gminy.

 

§ 3. Zarządzenie podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń i wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

                                                                                                           Załącznik do zarządzenia

Nr 102/40/2011 Burmistrza Dębna

 

 

Obwód nr 1

Siedziba Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dębnie ul. J. Piłsudskiego 10

Aleksandra

Zagórska

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Anna

Dębicka

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Ewa Iwona

Świderska

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Krzysztof Władysław

Bilski

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zofia

Jachimowicz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Maria

Barchanowicz

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Krystyna Teodora

Kaniewska

321003

 

 

Obwód Nr 2

Siedziba Gimnazjum Publiczne w Dębnie ul. Jana Pawła II 1

 

Karolina

Bogdan

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Małgorzata Helena

Zagórska

Komitet Wyborczy  Polskie Stronnictwo Ludowe

Janusz Arkadiusz

Wielemborek

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Janina

Konieczka

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Czesław Dominik

Gromczyński

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Katarzyna

Grzesiak

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Joanna

Trybel

321003

Obwód Nr 3

Siedziba Dębnowski Ośrodek Kultury ul. Daszyńskiego 20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika

Gradecka

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Anna

Matuszewska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Michał

Wierzba

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Maria Kazimiera

Kuzia

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zdzisław Władysław

Kowalczyk

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna

Kruczyk

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Ewa Olga

Bajkiewicz

321003

 

 

 

 

Obwód Nr 4

Siedziba Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  im.J.Słowackiego w Dębnie

ul. Zachodnia 4

 

 

 

Mateusz

Kropiwiec

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Zbigniew Ryszard

Rymar

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Sabina Krystyna

Baranowicz

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Elżbieta

Andrzejewska

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marzena Beata

Jakuszewska

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Jadwiga

Handkowska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Sylwia

Kruszak

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 5

Siedziba Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie

ul. Baczewskiego 20

Tadeusz

Adamiak

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Joanna

Krauze

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Zbigniew Michał

Nizio

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Adam Tadeusz

Szyszka

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Irena

Świegocka

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Karolina Anna

Sielicka

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Beata Janina

Biaduń-Broda

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 6

Siedziba Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie ul. Słowackiego 21

Aleksandra

Słomian

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Marek Roman

Głuszko

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Wioletta

Borysewicz

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Henryk

Kreczmer

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Halina Iwona

Łojko

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Marzenna Beata

Dibelka

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Anna

Dutkiewicz

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 7

Siedziba filia Szkoły Podstawowej Nr 3 w Dębnie

ul. Jana Pawła II 63

Jolanta

Błażków

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Marta

Głuszko

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Joanna Anna

Stąsiek

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Danuta

Wiarus

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Elżbieta Maria

Krakowska

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Kamila

Bijas

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Ireneusz Zbigniew

Stępnik

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 8

Siedziba Świetlica wiejska

w Dolsku 23

 

 

 

Radosław

Popławski

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Tomasz

Głodny

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Magdalena Karolina

Kubiak

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Andrzej Zbigniew

Dziadul

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Marcin Władysław

Wolski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna

Ostrowska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Barbara

Remberger

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 9

Siedziba Oborzany 42 była Szkoła Podstawowa

 

 

 

Marta

Popławska

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Małgorzata

Kaczorowska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Agnieszka

Metelka

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Dariusz

Nadzikiewicz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Czesław

Matuszkiewicz

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Danuta Grażyna

Robak

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Jan

Soluch

321003

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 10

Siedziba Świetlica wiejska  w Warnicach 14a

 

 

 

 

Katarzyna

Mielczak

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Marcin

Basowski

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Eugeniusz

Chwalko

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Wiktor

Kwarciński

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zbigniew

Wojtas

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Maria

Bachorzyńska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Dorota

Mielczak

321003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

Obwód Nr 11

Siedziba Świetlica wiejska w Różańsku 22

 

Katarzyna

Urbaniak

Komitet Wyborczy  Ruch Palikota

Tomasz

Wesołowski

Komitet Wyborczy  Polskie Stronnictwo Ludowe

Iwona

Musidlak

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Sylwia Halina

Urbaniak

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Agnieszka Beata

Tyszkiewicz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Sabina

Kubińska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Elżbieta

Maskalewicz

321003

Obwód Nr 12

Siedziba Szkoła Podstawowa  w Cychrach

ul. Jana PawłaII 85

 

 

 

 

 

 

Beata

Tarnawska

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Krzysztof Andrzej

Głuszko

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Tomasz Piotr

Pawłowski

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Magdalena Agata

Marszałek

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Elżbieta

Wójtowicz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Joanna Barbara

Rajczakowska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Emila

Jenda

321003

 

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 13

Siedziba Szkoła Podstawowa

w Sarbinowie80

Beata

Cwojdzińska

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Arkadiusz

Wydra

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Małgorzata Jadwiga

Sabat

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Adam Stafan

Bójko

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Andrzej

Jarmuszka

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marcin Maciej

Zgrzywa

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Kamila

Basowska

321003

 

 

 

Obwód Nr 14

Siedziba Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Smolnicy 51

Katarzyna

Żłobicka

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Ewelina

Sypniewicz-Potyraj

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Maria Krystyna

Cieśla

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marek Edmund

Potyraj

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jan

Baranowicz

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ilona Natalia

Lewandowska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Urszula

Wawruszczak

321003

 

 

Obwód Nr 15

Siedziba Niepubliczna Szkoła Podstawowa

w Barnówku 38

Helena

Olobry

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Łukasz

Szczepaniak

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Wiesław Stanisław

Mazepa

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Bernadeta Danuta

Myszczyszyn

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Magdalena

Ustjaniuk

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Halina

Michalska

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Marzenna

Zając

321003

 

 

 

 

 

Obwód Nr 16

Siedziba Szkoła Podstawowa

w Dargomyślu 102

 

Krystyna

Gradecka

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Sławomir

Lenartowicz

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Ryszard Jan

Pawłowski

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Janusz Juliusz

Stroynowski

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Adam Andrzej

Rejnowicz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Edward

Fryziak

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Małgorzata Magdalena

Wawrzycka-Dawidowicz

321003

 

 

 

 

 

 

Obwód Nr 17 /odrębny/

Siedziba SPZOZ Szpital Powiatowy w Dębnie

ul. Kościuszki 58

 

Iwona

Pludra

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Arleta

Kikosicka

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Ryszard Paweł

Patkowski

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Teresa

Dobrowolska

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Łukasz Dawid

Brojak

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marta

Ratajczak

Komitet Wyborczy Wyborców Artura Balazsa

Maciej

Kołoszyc

321003

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szymczyk 20-09-2011 09:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Downar 19-09-2011
Ostatnia aktualizacja: Anna Szymczyk 20-09-2011 10:01