Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Dębnie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Siewnej - Ogrody Działkowe, miasta Dębno

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA DĘBNA

w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Siewnej – Ogrody Działkowe, miasta Dębno

Na podstawie art. 39 w związku z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227 ze zmianami) zawiadamiam o możliwości udziału społeczeństwa w procedurze strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Siewnej – Ogrody Działkowe, miasta Dębno.

Dokumentacja projektu planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania ustaleń planu miejscowego na środowisko jest dostępna do wglądu w Urzędzie Miejskim w Dębnie, ul. Piłsudskiego 5, w godzinach pracy urzędu.

Uwagi i wnioski należy składać do Burmistrza Dębna, w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od ukazania się obwieszczenia, w jeden z poniższych sposobów:

  • w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego w Dębnie, ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno,
  • ustnie do protokołu w Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej Urzędu Miejskiego w Dębnie,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: umig@debno.pl

Uwagi i wnioski powinny zawierać imię, nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej, adres oraz przedmiot uwagi lub wniosku.   

  Burmistrz Dębna
mgr inż. Piotr Downar

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Emilia Jenda 08-11-2010 12:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Downar 08-11-2010
Ostatnia aktualizacja: Emilia Jenda 08-11-2010 12:50